Loading color scheme

VÝLETY NA MÍRU

Máte konkrétní přání nebo naopak vůbec nevíte?

Sestavíme vám poznávací okruh na míru

Pokud jste si nevybrali z nabízených okruhů, rádi vám sestavíme plán dle vašich preferencí. Je možné sestavit výlety dle vašich zájmů např. více kultury, více sportu nebo přírody a libovolně upravovat náročnost i samotnou délku okruhu (od 1 dne až záleží na vás)

Například v minulosti jsme pro skupinu biologů a pracovníků zoologických zahrad připravili nádherný výlet za pozorováním zvířat ve volné přírodě.

Sestavíme vám poznávací okruh na míru nebo připravíme jednodenní, dvoudenní i vícedenní výlet z pobytového místa dle  dostupnosti. 

" Dobrý den, Posílám pozdravy, máme se naprosto báječně a lepšího průvodce jsme nemohly ani mít. Je to nad naše očekávání a opravdu užíváme každý den :-). Moc děkujeme za zprostředkování!!"
Petra 


Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /mnt/web-data2/srilanka-dovolena_cz/public_html/www/templates/theme3691/tpls/blocks/footer.php on line 54

Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /mnt/web-data2/srilanka-dovolena_cz/public_html/www/templates/theme3691/tpls/blocks/footer.php on line 54